مرجع تخصصي توليد و اصلاح نژاد گردو پیوندی | گردو چندلر | رویال گردو
رویال گردو

نهالستان مهندس آرمین قاسمی(ارومیه، میاندواب) بزرگترین تولید کننده بذر و نهال در غرب کشور با همکاری و ناظرین و کادر مجرب جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و بیش از سه دهه در زمینه نهال کاری – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.

این شرکت سالیانه 5 هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی گردو زیر کشت دارد.که سالیانه حدود 300هزار اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر می کنند.

شرکت نهالستان گردومهندس ارمین قاسمی با فعالیت 100 ساله در زمینه کاشت نهال گردو جدآ جد ( پدر به پسر ) بعنوان تولید کننده اختصاصی نهال گردو در ایران شناخته شده است.که فعالیت پیوند گردو را از سال1384 شروع کرده است از عواملی شرکت که باعث شد ما در روش های مختلف پیوند.شناسایی ژنوتیپ های برتر و تکثیر ارقام تجاری گردو فعالیت داشته باشیمسنتی بودن باغات گردو و راندمان پایین .یک دست نبودن محصول.مقاومت کم در مقابل سرماو ارتفاع بلند درختان که از مشکلات اساسی باغداران بود توانستیم در طی چندین 10 سال تلاش و کوشش و تحصیل دانشگاهی در این زمینه با یاری ناظرین و محققین گردوی کشور و همچنین حجهاد کشاورزی به تکنیک پیوند گردو و ارقام تجاری روز دنیا دسترسی پیدت کنیم.و در اختیار کشاورزان عزیزمان قرار دهیم.

احداث باغ پروژه گردوی این شرکت واقع در آذرباجان غربی در سال های 90 -91- 92- 93- 94 توانسته است مقام اول کشوری را به خود ثبت کرده است.همچنین ارقام گردویی که در این پروژه نمونه کشوری کشت شده است از ژنوتیپ های برتر ایرانی که به اسم مهندس آرمین قاسمی ثبت گردیده است نهالستان مهندس آرمین قاسمی جدیدترین ارقام گردو را تولید و در اختیار باغداران عزیز قرار می دهد. ارقام تولیدی نهالستان قاسمی اعم از گردو چندلر ، فرانکوت ، هارتلی.روند.پدرو.فرنور ،و ژنوتیپ های برتر جهانی می باشد.

کلیه نهال های این نهالستان با لیبل جهاد کشاورزی و گواهی بهداشت و کارت قرنطینه و قرارداد ثبتی در دفتر خانه در اختیارخریداران گرامی قرار داده می شود.تا خریداران با حصول اعتماد اقدام به خرید خود فرمایند.

خدمات مشاوره ای رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک باغات مدرن در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این شرکت می باشد.

کلیه نهال های این نهالستان با بالاترین کیفیت و ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشا ان غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نها و بذر زیر نظر کارشناسان و متخصصین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماری می باشد.

برای اولین بار در کشور کلیه نهال های این موسسه دارای 2 سال گارانتی می باشد. برای کسب اطلاعات و مشاوره در مورد گردو پیوندی و ژنوتیپ های بذری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09301811520 - 09141811520